ArcGIS mokykloms

Mokykitės nemokamai!

UAB „Hnit-Baltic“, kartu su pasauline geoinformacinių sistemų (GIS) lydere „Esri Inc.“, dovanoja Lietuvos mokykloms galimybę nemokamai prisijungti ir naudotis ArcGIS žemėlapių kūrimo, erdvinių duomenų valdymo ir analizės sistema.

Prisijunkite prie Esri programos mokykloms ir ArcGIS programine įranga naudokitės nemokamai!

NUO KO PRADĖTI?

Parsisiųskite užsakymo formą, užpildykite ir mokyklos administracijos darbuotojo pasirašytą dokumentą,  siųskite mums el. paštu orders@hnit-baltic.lt.

PROGRAMOS TIKSLAS:

Gerinti Lietuvos moksleivių  erdvinį bei analitinį mąstymą, pasitelkiant geoinformacijos (GIS) technologijas, skatinti kūrybiškumą,  į(-si)traukiant į klasės, mokyklos bendruomenės projektų veiklas.

Skatinti mokytojus pamokoje ar popamokinėse veiklose taikyti GIS technologijas, kaip tyrimo, komunikacijos priemonę, padedančią per interaktyvų žemėlapį atskleisti pasirinktą temą.

KAM SKIRTA ŠI PROGRAMA?

Lietuvos pradinėms ir bendrojo ugdymo mokykloms bei nepelno siekiančioms organizacijoms, kurių pagrindinė veikla yra 4–18 metų vaikų ugdymas bei švietimo paslaugų teikimas.

Sveikiname ir didžiuojamės Lietuvos mokyklomis,  jau prisijungusiomis prie gausaus GIS technologijų naudotojų būrio!

KĄ GAUNA MOKYKLA:

ArcGIS Online ir ArcGIS Pro programinę įrangą, prieigą prie Lietuvos ir pasaulio geoduomenų, GIS mokymo (-si) medžiagos.

Standartinį rinkinį sudaro:

• ArcGIS Online (iki 500 įvardintų vartotojų, 30 000 kreditų)
  • Gyvasis pasaulio atlasas (Living Atlas)
  • ArcGIS StoryMaps
  • Collector for ArcGIS
  • Survey123 for ArcGIS
  • Explorer for ArcGIS
  • ArcGIS Community Analyst
  • ArcGIS Business Analyst WebApp

Rinkinį pažengusiems sudaro:

• ArcGIS Online (iki 500 įvardintų vartotojų, 30 000 kreditų)
  • Gyvasis pasaulio atlasas (Living Atlas)
  • ArcGIS StoryMaps
  • Collector for ArcGIS
  • Survey123 for ArcGIS
  • Explorer for ArcGIS
  • ArcGIS Community Analyst
  • ArcGIS Business Analyst WebApp
  • ArcGIS Pro su plėtiniais
  • ArcGIS Drone2Map
  • ArcGIS GeoPlanner
  • ArcGIS Insights
  • ArcGIS Urban Suite
  • GIS analizei skirtos priemonės

Plačiau apie programinę įrangą skaitykite čia.

REIKALAVIMAI DALYVIAMS:

• Rekomenduojama, kad programoje dalyvautų du arba daugiau mokytojų (vienas iš jų – informacinių technologijų mokytojas, arba administracijos darbuotojas, kuruojantis informatiką), norinčių ir galinčių įsitraukti į ArcGIS žemėlapių sistemos integravimą į  mokyklos veiklas;
  • Sudaryti sąlygas naudotis kompiuterių klase;
  • Sudaryti sąlygas mokytojams kasmet dalyvauti ArcGIS technologijų mokymuose/konferencijoje;
  • Dalintis įgytomis žiniomis, patirtimi bei darbais mokytojų bendruomenėje. Sutikti viešinti GIS technologijų taikymo geruosius pavyzdžius gismokykla.lt aplinkoje;
  • Susipažinti ir laikytis Esri Pagrindinės sutarties sąlygų ir reikalavimų.

NORITE DAUGIAU?

Turite klausimų? Bendraukime gismokykla@hnit-baltic.lt.