fbpx

This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

ArcGIS mokykloms

ArcGIS mokykloms

Džiugi žinia visoms Lietuvos mokykloms, naudojančioms ArcGIS programinę įrangą ir norinčioms prisijungti prie Esri programos, skatinančios geoinformacinių technologijų naudojimą pamokose ir po pamokų! ArcGIS mokykloms programa pratęsta iki 2025 m. liepos 31 d. 


Ši programa suteikia galimybę NEMOKAMAI prisijungti ir naudotis ArcGIS žemėlapių kūrimo, erdvinių duomenų valdymo ir analizės sistema. Tai puiki galimybė paįvairinti geografijos, istorijos, informatikos ir kt. pamokas; integruoti skirtingus mokomuosius dalykus, t. y. įtraukti mokinius į mokymo(-si) procesą, pasiūlant naujas priemones, erdvinės analizės metodus; organizuoti nuotolinį mokymą(-si).

 

  • Mokyklų, jau turinčių ir naudojančių ArcGIS programinę įrangą, paskyros bus automatiškai pratęstos iki 2025 m. liepos 31 d. 
  • Mokykloms, norinčioms prisijungti prie programos, reikia užpildyti užsakymo formą ir pasirašytą atsiųsti el. paštu orders@hnit-baltic.lt. Detalią informaciją apie apie programą, sąlygas, kaip prie jos prisijungti rasite čia.

 

Naujienos

 

Nuo šiol mokykloms suteikiama galimybė rinktis vieną iš dviejų rinkinių: 1) standartinį arba 2) pažengusiems.

  1. Standartinis rinkinys. Tai rinkinys, kurį turi mokyklos, dalyvaujančios programoje. Jeigu jūsų mokyklai pakanka suteikiamų galimybių ir įrankių – rekomenduojama toliau naudotis šiuo rinkiniu. Taip pat nuo šio rinkinio patartina pradėti visoms mokykloms, kurios dar nenaudoja ArcGIS programinės įrangos, tačiau nori prisijungti prie programos.
  2. Rinkinys pažengusiems. Šiame rinkinyje yra ArcGIS Pro su plėtiniais bei daugiau GIS analizei skirtų priemonių. Mokyklos, turinčios standartinį rinkinį, gali užpildyti užsakymo formą pažengusiems ir pradėti naudotis šiuo rinkiniu. Taip pat užsakymo formoje pažengusiems NEMOKAMAI galima užsakyti papildomų:
  • ArcGIS Online vartotojų (2 000 vnt.)
  • ArcGIS Online kreditų (100 000)

 

Daugiau informacijos apie rinkinius už užsakymo formas rasite čia.

 

Turite klausimų? Bendraukime gismokykla@hnit-baltic.lt.

Add comment