fbpx

This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

Esri akademija

Esri akademija

Nuotoliniai mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems ArcGIS vartotojams yra pasiekiami Esri Academy svetainėje. Jei esate mokytojas ar švietimo darbuotojas, įvairiausių pamokų pavyzdžių, pritaikomų skirtingoms disciplinoms, taip pat scenarijų, kaip GIS įdiegti mokyklose, rasite čia learn.arcgis.com.

KAS TAI?

Įvairių temų internetiniai mokymai, susiję su Esri programine įranga, teorija, kuria pagrįsta GIS technologija, ir ArcGIS įrankių taikymo metodais, padedančiais rasti sprendimus konkrečiu atveju. Esri susieja praktinę patirtį, interaktyvumą ir instruktorių pagalbą, sukurdama efektyvią mokymosi aplinką.

KAM SKIRTA?

Savarankiško mokymosi internetiniai kursai skirti tiems, kurie teikia pirmenybę mokymuisi internetu. ArcGIS vartotojai, turintys programinės įrangos techninės priežiūros sutartis, su galimybe gauti programinės įrangos naujinius bei techninę priežiūrą, įgyja teisę naudotis savarankiško internetinio mokymosi ištekliais!

KUR RASTI?

Visa mokymų medžiaga yra pateikiama Esri Academy svetainėje įvairiais formatais – nuo vaizdo demonstracijų iki savarankiškų pratimų, suteikiančių galimybę pasitikrinti jau įgytas žinias. Nuotolinius mokymus vartotojai gali iš anksto planuoti, susidarydami asmeninius tvarkaraščius. Vėliau visa medžiaga yra lengvai pasiekiama iš bet kurio įrenginio – kompiuterio ar telefono, turinčio prieigą prie interneto ryšio.

Mokytojams naudingą informaciją, skirtą interaktyviam pamokų dėstymui panaudojant GIS, galima rasti virtualioje platformoje learn.arcgis.com.

KAIP NAUDOTIS?

Vartotojai, norėdami naudotis visu Esri Academy svetainės teikiamu funkcionalumu, privalo turėti Esri globalią paskyrą, kuri turi būti susieta su jų organizacija.

Esri globalios paskyros kūrimas

Paskyros kūrimo lange nurodomas vartotojo vardas, pavardė ir galiojantis el. pašto adresas.

Paskyros susiejimas su organizacija

  • Prisijungiama prie My Esri svetainės, nurodant Esri globalios paskyros prisijungimo duomenis;
  • Skiltyje Mano organizacijos pasirenkamas punktas Prašyti teisių ir, nurodžius organizacijos pavadinimą bei prašomas teises, spaudžiama piktograma Siųsti prašymą;
  • Kai paskyra susiejama su organizacija, vartotojui nurodytu el. pašto adresu išsiunčiamas informacinis pranešimas.

KODĖL TAI NAUDINGA?

Esri Academy svetainėje esantys nuotoliniai mokymai yra skirti ne tik GIS profesionalams, bet ir pradedantiesiems vartotojams. Kiekvienas kursų dalyvis, pagilinęs jau esamas ar įgijęs naujas žinias, gali  greičiau ir efektyviau vykdyti duomenų analizę, sudarinėti žemėlapius ar aplikacijas bei priimti sprendimus, paremtus didesniu informacijos kiekiu.

Add comment