Mano žemėlapis Lietuvai 2020

Kūrybiniam žemėlapių konkursui „Mano žemėlapis Lietuvai“ jau penkeri! Iš mokiniams skirto žemėlapių konkurso augame į mokinių, mokytojų, visos mokyklų bendruomenės metų GIS įvykį.

„Hnit-Baltic“, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Kartografijos ir geoinformatikos katedra, Lietuvos geografų draugija, Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras skelbia kūrybinį žemėlapių konkursą mokykloms „Mano žemėlapis Lietuvai“. Konkurso nuostatai čia.

Konkurse gali dalyvauti Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų mokiniai bei mokytojai.

Konkurso organizatoriai kviečia pasirinkti dalyviams aktualią, probleminę temą: GIS pamokoje, bendruomeninėje veikloje, laisvalaikyje, kūryboje, moksle, atrasti GIS pritaikymo plotį ir /arba gylį!

Mokinių žemėlapių pasakojimų ir mokyklų projektų vertinimo kriterijai

Kaip parengti žemėlapio pasakojimą konkursui?

Konkurso eiga

• Darbus konkursui bus galima registruoti jau netrukus. Sekite GIS mokyklos Facebook naujienas.
  • Parengtų konkursinių darbų lauksime iki 2020 vasario 14 d.
  • Konkurso laureatus skelbsime 2020 kovo 2-10 d.
  • Kilus organizaciniams neaiškumams ir techniniams klausimams, kreipkitės gismokykla@hnit-baltic.lt.

Turi idėjų? Planuoji dalyvauti konkurse? Pildyk anketą ir sužinok svarbiausias konkurso naujienas.

2018-2019 konkurso apžvalga

NAUDINGOS NUORODOS

Žemėlapio pasakojimo kūrimo instrukcijos

Žemėlapio pasakojimo kūrimo mokomieji filmukai:

Bendro pobūdžio nuorodos, kur rasite vertingos informacijos apie geoduomenų rinkimą, jų analizę, aplikacijų kūrimą:

Apie GIS programinę įrangą (gamintojo nuorodos anglų kalba):

Video pamokos:

Mokomoji medžiaga: