fbpx

This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

Linkime gražios vasaros!

Linkime gražios vasaros!

Pats metas linkėti gražių vasaros atostogų ir turiningo poilsio! O, kad naujų mokslo metų nebūtų liūdna laukti, skubame dalintis geromis naujienomis!

UAB „Hnit-Baltic“, kartu su pasauline geoinformacinių sistemų (GIS) lydere „Esri Inc.“, ir toliau dovanos Lietuvos mokykloms galimybę kurti skaitmeninius žemėlapius. Nemokamas ArcGIS programinės įrangos naudojimas mokykloms pratęstas iki 2023 m. liepos 31 d.

Rudenį jūsų laukia dar daugiau gerų mokslo įspūdžių – išbandysite naujus StoryMaps. Jau dabar galite pasižvalgyti, kokios galimybės jūsų lauks kitais mokslo metais. Daugiau skaitykite čia arba išbandykite beta versiją.

Idėja vasaros nuotykiui! Rekomenduojame pasižvalgyti po unikalų Biržų kraštą. Dėkojame Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos 1-os klasės mokiniams ir jų geografijos mokytojai, kurie pasidalino metinio projekto „Biržų regioninio parko istoriniai ir geografiniai objektai“ rezultatais.

Turiningiems vasaros savaitgaliams įkvėpimo ieškokite kūrybinguose savo kolegų žemėlapių pasakojimuose.

Kūrybinis žemėlapių konkursas mokykloms

Linkime turiningos vasaros ir sakome iki susitikimo rudenį GIS mokykloje!

Add comment