fbpx

This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

Metinis geografijos projektas su GIS

Metinis geografijos projektas su GIS

Vilniaus J. Basanavičiaus gimnazistai jau ketvirtus metus renkasi ilgalaikius metinius projektus.

Pasak geografijos mokytojos Jūratės Lučiūnienės, pasirinkusieji geografijos darbą nenusivylė. Vaikai džiaugėsi galėję išmokti naudotis moderniausiomis Geoinformacinėmis technologijomis ir minėjo, kad ateityje jas tikrai taikys ir kitose veiklose. Mokiniai pasakojo, kad karantino metu pradėjo daugiau keliauti su šeima po gamtą ir aplankė ne vieną iš darbe žemėlapiuose pažymėtų ir aprašytų vietų, daugiau galėjo ir tėveliams papasakoti.

Šaunuoliai mokiniai ir mokytoja, nepabūgę nuotolinio mokymosi, rado būdų dirbti kartu ir sukurti puikų žemėlapio pasakojimą. Didžiuojamės jumis!

Add comment