Ketvirtasis žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“ prasidėjo!

Jau ketvirtą rugsėjį  į Jūsų kompiuterius beldžiasi kvietimas dalyvauti kūrybiniame žemėlapių konkurse mokyklai „Mano žemėlapis Lietuvai“.

Šiemet konkurse, kaip įprasta, kviečiame dalyvauti mokinius, tačiau metame iššūkį ir mokytojams.

Mieli mokytojai, pamankštinkite GIS raumenis ir pasitelkę ArcGIS žemėlapių pasakojimus parenkite  pamokų su GIS pavyzdžius arba kartu su kolegomis ir mokiniais kurkite mokyklos GIS projektus!

Apie viską išsamiai – konkurso nuostatuose!

Svarbiausios konkurso datos:

Konkursas vyksta nuo 2018 m. rugsėjo  17 d. iki 2019 m. vasario 22 d.

Darbai gali būti registruojami iki 2019 m. vasario 15 d.

Naujovės:

Išankstinė registracija

Mieli mokytojai, prašome iš anksto registruoti preliminarią mokinių arba savo kūrybinio darbo idėją / temą. Išankstinė registracija https://arcg.is/0LSHCm

Iš anksto užsiregistravusiems, siųsime papildomą techninę ArcGIS programinės įrangos naudojimo medžiagą, informuosime ir / arba kviesime dalyvauti GIS technologijų naudojimo internetiniuose seminaruose.

Mokytojų darbai

Pamokos su GIS pavyzdys. Siekiame, kad mokytojas pamokoje taikytų GIS technologijas, kaip tyrimo, komunikacijos priemonę, padedančią per interaktyvų žemėlapį atskleisti pasirinktą temą. Tad kviečiame rengti pamokos planą bei žemėlapio pasakojimą Jūsų pasirinkta tema, atitinkančia bendrojo ugdymo turinį.

PAMOKOS PLANĄ (SU KOMENTARAIS) RASITE ČIA (.pdf)
PAMOKOS PLANO ŠABLONĄ RASITE ČIA (.doc)

Mokyklos GIS projektas

Pasirinkite Jūsų mokyklos bendruomenei aktualią, probleminę temą. Tapkite GIS projekto lyderiu, burkite kolegas mokytojus ar administraciją, technologijomis ir tyrimais susidomėjusius mokinius, kvieskite į pagalbą geomentorius. Projekto veiklas, įdomiausius momentus ir rezultatus sudėkite į ArcGIS žemėlapio pasakojimą ir pasidalinkite juo su mumis!

Prizai, siurprizai

Tikrai bus! 2019 m. kovo mėn.

Bendraukime gismokykla@hnit-baltic.lt ir https://www.facebook.com/gismokykla