fbpx

This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

GIS gidas mokytojui

GIS gidas mokytojui

Sveiki atvykę į GIS švietimo pasaulį! Mūsų tikslas yra padėti jums, mieli mokytojai, sužinoti apie žemėlapių kūrimą ir skleisti kartografijos žinią mokyklose, atsakyti į klausimus ir problemų sprendimus, su kuriomis galite susidurti. 

Prieš Jus patarimų rinkinys, kaip susidraugauti geoinfomacinėmis technologijomis! Ieškote GIS turinio pavyzdžių, norite patys „pasimankštinti“ kurdami interaktyvų žemėlapį, nežinote, kaip sukurti savo klasės grupę mokyklos ArcGIS Online portale, o gal norite suteikti prieigą mokiniams?  ŠIS dokumentas kaip tik Jums!

Jei ieškote idėjų, kaip tinkamai parengti mokyklos ArcGIS Online portalą, kaip administruoti vartotojus, turinį, pasidairykite po mokykloms skirtą dokumentą.

 

Add comment