fbpx

Sveiki sugrįžę į www.gismokykla.lt!

Sveiki sugrįžę į www.gismokykla.lt!

Visus mokytojus, mokinius, GIS specialistus ir mūsų draugus sveikiname sulaukus gražaus rudens ir Rugsėjo 1-osios! Linkime ir šį rudenį atrasti, tyrinėti, tobulėti! Tikėkimės, prie naujų atradimų bus ir darbai, atlikti ArcGIS programine įranga – skaitmeninis žemėlapis, papasakota istorija su aplankytomis vietomis, trumpas turas po jūsų miestelį, mokyklą ar aplankytą užsienio šalį, o gal geriausių grybavimo vietų žemėlapis? Nenustokime tobulėti!

Maloniai džiugina tai, jog per šią vasarą net 28 Lietuvos mokyklos įsigijo ArcGIS programinę įrangą ir naujus mokslo metus sutinka su šiuolaikišku, integruotu požiūriu į geografijos, informatikos, įstorijos, kt. pamokas! Kviečiame jungtis ir kitas mokyklas! Apie programą skaitykite čia.

Vasarą dirbome ir paruošėme jums trumpą prisistatymą/priminimą apie save. Kviečiame mokytojus ir visus, besidominčius moderniosiomis technologijomis ir geografinėmis informacinėmis sistemomis, susipažinti su mūsų veikla bei puslapio www.gismokykla.lt funkcionalumu.

Spustelėkite ir atraskite geografines informacines sistemas! Peržiūrėti .pdf prezentaciją čia.

 

Taip pat kviečiame susipažinti su atsinaujinusia Esri Education skiltimi, kurioje rasite daug naudingos informacijos apie darbą ArcGIS programine įranga: http://www.esri.com/industries/education/schools#%20

 

 

Add comment