www.gismokykla.lt atsinaujino!

www.gismokykla.lt atsinaujino!

Pavasarį sutinkame atsinaujinę! Lietuvos mokykloms, jų mokytojams, mokiniams bei plačiajai visuomenei pristatome atnaujintą www.gismokykla.lt puslapį! www.gismokykla.lt –  tai mūsų, geoinformacinių sistemų atstovės Baltijos šalyse UAB „Hnit-Baltic” ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos jungtinis projektas, skirtas mokytis ir mokyti kurti skaitmeninius žemėlapius, naudojant Esri ArcGIS Online programinę įrangą mokyklose.

Visų pirma į akis turėtų kristi naujas ir modernus, tačiau neperkrautas puslapio dizainas, naujienų skiltis, žemėlapių kūrimo pamokos pradedantiems ir pažengusiems. O taip pat – informacija mokytojams, norintiems taikyti GIS sprendimus pamokų metu bei įvairios naudingos nuorodos pasaulio pažinimui.

Tikimės, kad čia rasite atsakymus į klausimus, kas yra GIS, kur ir kaip GIS taikoma.  GIS technologijų (ArcGIS Online) pamokėlės padės tiems, kurie nori savarankiškai išmokti kurti skaitmeninius žemėlapius, tyrinėti aplinką pasitelkiant GIS, kurti GIS programėles. Metodinė medžiaga, pamokų su GIS pavyzdžiai bus naudingi bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams paįvairinti  geografijos, istorijos, informatikos ir kt.  pamokas.

Mokykloms čia pateikiama informacija apie galimybę nemokamai prisijungti ir naudotis ArcGIS Online programine įranga ir žemėlapių platforma.

 

Pažinkite GIS – išmokite kurti žemėlapius ir programėles!

 

Add comment