Paskyros administravimas

ArcGIS Online mokyklos paskyra sukurta. Kas toliau?

ArcGIS Online mokyklos paskyra jau užsakyta! Mokytojas, kuris bus atsakingas už paskyros administravimą ir tolimesnį bendravimą ArcGIS Online naudojimo klausimais, el. paštu gavo prisijungimus.

Tolimesni žingsniai, kuriuos rekomenduojame ArcGIS Online mokyklos paskyros administratoriui:

1. Aktyvuoti ArcGIS Online paskyrą (instrukcija, pdf)
  2. Apipavidalinti pirmąjį viešą paskyros puslapį. Filmukas apie reklamjuostės ir paskyros paskirties aprašo įkėlimą.
  3. Sukelti esamus skaitmeninius žemėlapius ir aplikacijas į paskyrą ir sukurti darbų galeriją. Filmukas apie galerijos sukūrimą.
  4. Sukurti titulinio puslapio juostą, skirtą įdomiausiems / naujausiems darbams viešinti. Filmukas apie rekomenduojamo turinio juostos sukūrimą
  5. Sukurti vartotojus (suteikti prisijungimus mokiniams, mokytojams). Filmukas apie paskyros vartotojų sukūrimą.
  6. Suteikti vartotojams roles ir lygius (instrukcija, pdf)