Kurkite skaitmeninius žemėlapius, praturtinkite savo pamokas GIS technologija!

Programinė įranga mokykloms yra nemokama

Pažinkite GIS

Susipažinkite su GIS ir išmokite kurti žemėlapius, bei kitą turinį, paremtą geografinėmis informacinėmis technologijomis.

Praturtinkite pamokas

Geografinės informacinės sistemos gali praturtinti jūsų mokomą dalyką (geografijos, istorijos, informacinių technologijų, literatūros, net dailės ar kitas pamokas) papildoma veikla su žemėlapiais.

Ugdykite savo kompetencijas

Judėkite koja kojon su technologijomis - mes tikime, kad GIS ir jų taikymas ateityje turės dar didesnę svarbą švietimo srityje, kaip papildoma mokymosi priemonė pamokose.

Būkite GIS bendruomenės dalimi

Kviečiame mokytojus ir moksleivius jungtis prie GIS bendruomenės ir dalyvauti konferencijose, skaitmeninių žemėlapių konkurse, stovyklose ir kitose veiklose, kurios praplečia akiratį, ugdo kūrybiškumą ir atveria kelius ateičiai!

Pateikite užsakymą

Parsisiųskite užsakymo formą, užpildykite ir mokyklos administracijos darbuotojo pasirašytą dokumentą, siųskite mums el. paštu orders@hnit-baltic.lt.

Užsakymo forma

Susikurkite paskyrą

Pateikę užsakymą, po kelių dienų gausite ArcGIS Online paskyros prenumeratos laišką su instrukcijomis kaip viską teisingai supildyti.

Instrukcija kaip aktyvuoti paskyrą

Kurkite žemėlapius!

Junkitės prie savo paskyros www.arcgis.com ir kurkite žemėlapius lengvai ir greitai! Instrukcijas kaip tai daryti rasite žemiau.

Ką gauna mokykla?

Apie GIS programą mokykloms

UAB „Hnit-Baltic“, kartu su pasauline geoinformacinių sistemų (GIS) lydere „Esri Inc.“, dovanoja Lietuvos mokykloms galimybę nemokamai prisijungti ir naudotis ArcGIS žemėlapių kūrimo, erdvinių duomenų valdymo ir analizės sistema.

Programos tikslas - gerinti Lietuvos moksleivių  erdvinį bei analitinį mąstymą, pasitelkiant geoinformacijos (GIS) technologijas, skatinti kūrybiškumą,  į(-si)traukiant į klasės, mokyklos bendruomenės projektų veiklas. Skatinti mokytojus pamokoje ar popamokinėse veiklose taikyti GIS technologijas, kaip tyrimo, komunikacijos priemonę, padedančią per interaktyvų žemėlapį atskleisti pasirinktą temą.

Mokykla gauna ArcGIS Online - debesyje veikiančią platformą, skirtą žemėlapių kūrimui. Mokyklos paskyra apima ArcGIS Storymaps, ArcGIS Hub, ArcGIS Dashboards, ArcMap, ArcGIS Survey 123 ir kitas programėles.

A GIS expert using GIS cloud technology on a tablet to work on a 3D heat map, which is displayed on desktop GIS software

Ar jūsų mokykla yra GIS mokykla?

Kviečiame žemėlapyje pasitikrinti ar jūsų mokykla yra ArcGIS programinės įrangos naudotoja. Jei ne - užsisakykite nemokamai!

Mokyklų žemėlapis

Konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai 2024"

Skaitmeninių žemėlapių konkursas mokykloms ir moksleiviams!

Apie konkursą

GIS mokyklos stovykla

Atraskite GIS per kasdienes veiklas ir pramogas!

DAUGIAU
Nauji draugai

Surask naujų draugų, bendraminčių, tokių pat, kaip tu - iš visos Lietuvos!

Žygiai ir orientavimasis

Patirk nuoykius keliaudamas į žygius, išbandyk savo išvtermę arba tiesiog mėgaukis ir gerai praleisk laiką!

Tyrimai ir matavimai lauke

Ne tik linksminkis, bet ir tyrinėk aplinką smagiai! Stovykloje tyrinėjame, matuojame, mokomės vieni iš kitų ir kartu!

Seminarai ir žemėlapių kūrimas

Seminarų metu moksleiviai susipažįsta su naujausiomis technologijomis, žemėlapių kūrimu, dalyvauja protmūšiuose - patiria daug įspūdžių ir gyvenimo pamokų smagiai!

Idėja geografijos pamokoms

Valstybių dydžių žemėlapis - puikus įrankis geografijos pamokoms ir tiesiog asmeniniam tobulėjimui. Palyginkite valstybių dydžius - atsidarykite pasaulio gaublį, tempkite jums įdomią valstybę, lyginkite su kitomis, pažinkite pasaulį.

Valstybių dydžių žemėlapis

Nes mes tikime, kad GIS - tai ateities technologija!

Instrukcijos

Pakvieskite mokinius į dokumentinių filmų popietę!

Rinkitės 1 iš 4 įkvepiančių mokslininkų istorijų!

Sukurta Esri ir National Geographic

Rinkitės filmą

Kas yra GIS?

3D animation with 3D shapes and buildings that show the urban planning process

Geografinės informacinės sistemos (GIS)

informaciją susieja su vieta (geografine padėtimi) ir padeda atsakyti, KAS yra KUR.

Facebook - WHO, google - WHAT, Esri - WHERE?

Skaitmeninis žemėlapis, sukurtas geografinėmis informacinėmis technologijomis, papildytas erdvinės analizės įrankiais padės atsakyti į šiuos klausimus

GIS skirta šiems pagrindiniams uždaviniams:

kurti erdvinius duomenis, tvarkyti duomenis, tyrinėti ir analizuoti duomenis, dalintis rezultatais – sukurti interaktyvų žemėlapį.

Gilinkite žinias nemokamuose kursuose

Susipažinkite su Esri MOOC (angl. Massive open online courses)! Tai – nemokami, internetiniai, nuotoliniai kursai, skirti visiems, norintiems įgyti naujų įgūdžių, profesionaliai augti ir plėsti akiratį ArcGIS technologijoje. Kursai trunka nuo 4 iki 6 savaičių ir yra savarankiški, tad galite mokytis iš bet kur, o kurso pabaigoje už tai gauti diplomą! Linksminkitės, tyrinėkite naują temą, praktikuokitės naudodami naujausią ArcGIS programinę įrangą visiškai nemokamai. Aktualu studentams, dėstytojams, mokytojams.

Kursų sąrašas

Pamokos su GIS - ką galime nuveikti įdomaus?

Šis Esri sukurtas interaktyvus mokymosi turinys suteiks galimybę moksleiviams savarankiškai dirbti su žemėlapiais ir duomenimis.

Mokykite su GIS
Prenumeruokite naujienas
Spauskite čia ir
sužinokite viską apie GIS naudojimą mokyklose