Esri GIS PROGRAMA MOKYKLAI

Mokykitės nemokamai!

Skaitmeninių žemėlapių kūrimas mokykloms yra nemokamas!

UAB „Hnit-Baltic“, kartu su pasauline geoinformacinių sistemų (GIS) lydere „Esri Inc.“, dovanoja Lietuvos mokykloms galimybę nemokamai prisijungti ir naudotis ArcGIS žemėlapių kūrimo, erdvinių duomenų valdymo ir analizės sistema (plačiau apie Esri programą Europos mokykloms). Lietuva tapo viena iš pirmųjų  Europoje, įgyvendinanti Europos komisijos  skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijos dalį, skirtą erdvinio mąstymo skatinimui.

Programos tikslas:

Gerinti Lietuvos moksleivių  geografinį pažinimą, bei analitinį mąstymą, pasitelkiant geoinformacines (GIS) technologijas, skatinti kūrybiškumą,  į(-si)traukiant į klasės, mokyklos bendruomenės projektų veiklas.

Kam skirta ši GIS programa:

Lietuvos pradinėms ir bendrojo ugdymo mokykloms bei nepelno siekiančioms organizacijoms, kurių pagrindinė veikla yra 4 – 18 metų vaikų ugdymas bei švietimo paslaugų teikimas.

Sveikiname ir didžiuojamės Lietuvos mokyklomis,  jau prisijungusiomis prie gausaus GIS technologijų naudotojų būrio!

Ką gauna mokykla:

ArcGIS Online ir ArcGIS Pro programinę įrangą, prieigą prie Lietuvos ir pasaulio geoduomenų, GIS mokymo (-si) medžiagos. Plačiau apie programinę įrangą skaitykite čia.

Reikalavimai dalyviams:

• Rekomenduojama, kad Programoje dalyvautų du arba daugiau mokytojų (vienas iš jų – informacinių technologijų mokytojas, arba administracijos darbuotojas, kuruojantis informatiką), norinčių ir galinčių įsitraukti į ArcGIS žemėlapių sistemos integravimą į  mokyklos veiklas;
  • Sudaryti sąlygas naudotis kompiuterių klase;
  • Sudaryti sąlygas mokytojams kasmet dalyvauti ArcGIS technologijų mokymuose/konferencijoje;
  • Dalintis įgytomis žiniomis, patirtimi bei darbais mokytojų bendruomenėje. Sutikti viešinti GIS technologijų taikymo geruosius pavyzdžius gismokykla.lt aplinkoje;
  • Susipažinti ir laikytis licencinės Esri GIS programinės įrangos naudojimo sutarties.

Kiek laiko galioja programa:

Programa galioja iki 2020-07-31.

Nuo ko pradėti:

• Parsisiųskite užsakymo formą, užpildykite ir mokyklos administracijos darbuotojo pasirašytą dokumentą,  siųskite mums el. paštu orders@hnit-baltic.lt ;

Norite daugiau:

Turite klausimų? Susisiekime gismokykla@hnit-baltic.lt.