Apie mus

www.gismokykla.lt

Pažinkite GIS - kurkite žemėlapius!

www.gismokykla.lt – tai geoinformacinių sistemų lyderės Baltijos šalyse UAB „Hnit-Baltic” ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos jungtinis projektas, skirtas skaitmeninių žemėlapių kūrimui.

Tikimės, kad čia rasite atsakymus į klausimus, kas yra GIS, kur ir kaip GIS taikoma. GIS technologijų (ArcGIS Online) pamokėlės padės tiems, kurie nori savarankiškai išmokti kurti skaitmeninius žemėlapius, tyrinėti aplinką pasitelkiant GIS, kurti GIS programėles. Metodinė medžiaga, pamokų su GIS pavyzdžiai bus naudingi bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams paįvairinti geografijos, istorijos, informatikos ir kt. pamokas.

Mokykloms čia pateikiama informacija apie galimybę nemokamai prisijungti ir naudotis ArcGIS Online programine įranga ir žemėlapių platforma.

Pažinkite GIS – išmokite kurti žemėlapius ir programėles! Sužinokite kaip tai veikia!