KAS YRA GIS MOKYKLA

GIS padeda mokytojams patraukliau mokyti, mokiniams – lengviau mokytis, o mokykloms – šiuolaikiškiau dirbti.

Pažinkite GIS - kurkite žemėlapius!

www.gismokykla.lt – tai  UAB „Hnit-Baltic” ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos jungtinis projektas, skirtas skatinti geoinformacinių technologijų naudojimą Lietuvos mokyklose pamokose ir po pamokų.

Tikimės, kad čia rasite atsakymus į klausimus, kas yra GIS, kur ir kaip GIS taikoma. GIS technologijų (Esri ArcGIS) pamokėlės padės tiems, kurie nori savarankiškai išmokti kurti skaitmeninius žemėlapius, tyrinėti aplinką pasitelkiant GIS, kurti GIS programėles. Metodinė medžiaga, pamokų su GIS pavyzdžiai bus naudingi bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams paįvairinti geografijos, istorijos, informatikos ir kt. pamokas.

Mokyklos ras informaciją apie galimybę nemokamai prisijungti ir naudotis ArcGIS žemėlapių kūrimo, erdvinių duomenų valdymo ir analizės sistema.

Pažinkite GIS – išmokite kurti žemėlapius ir programėles! Sužinokite kaip tai veikia!