Moksleivių žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai”!

Moksleivių žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai”!

Kviečiame kurti skaitmeninius žemėlapius ir dalyvauti konkurse, skirtame Lietuvos valstybės atkyrimo šimtmečio paminėjimui! Jau trečiąjį kartą UAB „Hnit-Baltic“ kartu su Ugdymo plėtotės centru, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Kartografijos ir geoinformatikos katedra bei Lietuvos geografų draugija organizuoja žemėlapių kūrimo konkursą ir kviečia 3-12 klasių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ar kūrybines grupes (iki trijų mokinių) kurti ir dalyvauti!

Kada? Konkursas vyks nuo 2017 m. rugsėjo  4 d. iki 2018 m. vasario 16 d.

Ką turite žinoti? Darbus kurkite su ArcGIS Online paskyra, naudodami  žemėlapių pasakojimo kūrimo įrankius http://storymaps.arcgis.com/.

Paskyra mokyklai yra suteikiama nemokamai (išsami informacija apie programą – http://www.gismokykla.lt/paskyra-mokyklai-2/

Sukurtas žemėlapio pasakojimas turi būti interaktyvus, papildytas tekstu, iliustracijomis, vaizdo medžiaga, pasiekiamas viešai.

Konkurso dalyvis pateikia darbą konkursui užpildydamas anketą internete adresu: https://www.hnit-baltic.lt/zemelapiu-konkursas/ Geriausi konkurso darbai bus publikuojami rinktiniame Lietuvos šimtmečiui skirtame žemėlapio pasakojime ir viešinami www.gismokykla.lt bei https://sodas.ugdome.lt/. Konkurso baigiamasis renginys numatomas 2018 m. kovo mėn., Vilniuje. Tiksli vieta, laikas ir programa bus paskelbti 2017 m. gruodžio mėn.

Dėl dalyvavimo konkurse kreipkitės: sarunas.gerulaitis@upc.smm.lt / dėl paskyros naudojimo ar technologijos: gismokykla@hnit-baltic.lt

Daugiau apie konkurso sąlygas galite paskaityti čia. Žemėlapio pasakojimo kūrimo naudingos nuorodos ir instrukcijos konkurso sąlygų VII skyriuje.

APIE KONKURSĄ TRUMPAI: čia.

Add comment